Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze


Wspólnie dbamy o zabytki

.

DYREKTOR – Adam Łaciuk
dyrektor@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 21

Główna Księgowa – Annette Pachulec
księgowosc@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 30

Kierownik Działu Administarcji – Mariola Wojtaszek
mariola.wojtaszek@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 29

Kierownik Działu Promocji i Oświaty – Aleksandra Nowak-Odelga
ola@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 28

Kierownik Działu Przyrody – st. kustosz Bożena Gramsz
bozena.gramsz@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 32

Kierownik Działu Historii i Sztuki – Grzegorz Tomicki
tomicki@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 24

Kierownik Działu Preparatorsko-Konserwatorskiego – Katarzyna Kielijańska
pracowniakonserwacji@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 33

PRACOWNICY MERYTORYCZNI

Sekretariat – Magdalena Mączyńska

sekretariat@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 20

Kadry – Katarzyna Śmieszko

kadry@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 30

Dział Przyrody – kustosz Czesław Narkiewicz

czeslaw.narkiewicz@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 32

Dział Przyrody – st. kustosz Leszek Kośny

leszekkosny@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 24

Dział Preparatorsko-Konserwatorski – Tomasz Sokołowski

sokolowski.t@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 33

Dział Promocji i Oświaty – Robert Nowak – przewodnik

robert.nowak@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 25

Dział Promocji i Oświaty – Aleksandra Witek-Bieniecka

witek@muzeum-cieplice.pl

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 28

Dział Promocji i Oświaty – Małgorzata Sokal – bibliotekarz

biblioteka@muzeum-cieplice.pl 

tel. (0-75) 755 15 06 wew. 28

Kontakt

Jeśli masz pytania, dotyczące dostępności muzeum, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy!

Adres: ul. Cieplicka 11A, 58-560 Jelenia Góra
Telefon: (75) 755 15 06

Skip to content