01 DSC_3366Agata Szmigrodzka od ponad 10 lat uczy w Jeleniej Górze tańca orientalnego i flamenco. Część uczestników jej zajęć przychodzi i odchodzi, jak to w szkole tańca. Ale część – zostaje i przez lata nabywa umiejętności i doskonali warsztat taneczny po to, by tworzyć zespół HAYAT. Z tym właśnie zespołem, założonym w 2007 roku, mimo zmieniającego się składu, wciąż występuje Agata Szmigrodzka.

Przez dekadę powstało pięć tanecznych spektakli, została przygotowana i zaprezentowana niezliczona ilość widowisk i pokazów, tancerki Hayatu występowały na scenach polskich, czeskich i niemieckich, a stworzone przez A. Szmigrodzką choreografie, tańczy kolejne już pokolenie...

plakat HayatW cieplickich pokazach tancerki prezentują się w zmysłowych, pełnych gracji i kobiecości tańcach orientalnych oraz w ognistym flamenco.
Pokazy taneczne uświetnia Elwira Kozak, utalentowana jeleniogórska wokalistka, o magnetycznym głosie, która śpiewa nieśmiertelne piosenki artystów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Takiego widowiska nie można przegapić!

 

Poniżej zespół HAYAT. Proszę kliknąć imię na zdjęciu, żeby zobaczyć więcej.

 

HAYAT


Członkienie zespołu: Agata Szmigrodzka, Agnieszka Hołyszewska, Alicja Czekajło, Eliza Jonczyk, Elwira Kozak, Joanna Bolechowska, Lena Aksonowa, Monika Paterka, Regina ChrześcijańskaUrszula Krystek.