W dniu 18 lutego 2021 roku, odzwiedziły nas osoby będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas z Lwówka Śląskiego.
Po zwiedzaniu muzeum z oprowadzaniem, osoby te uwieczniły na pracach plastycznych swoje odwiedziny i to co im się najbardziej podobało.

Elżbieta Choińska  Ewa Sochacka Łukasz Łysiak Milena Mazur Wojtek Ślusarczyk
Elżbieta Choińska          Ewa Sochacka               Łukasz Łysiak               Milena Mazur                Wojtek Ślusarczyk
                             ●

W dniu 17 października 2020 roku, odbył się koncert ballad rosyjskich i ukraińskich - zaśpiewał Aleksander Evseev

Aleksander Jewsejew- jest laureatem ukraińskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. Ukończył studia na wydziale Sztuki Estradowej w Dniepropietrowsku. Występował na scenach w Kanadzie, Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy. Od kilku lat mieszka i koncertuje w Polsce. W tym czasie nagrał trzy płyty w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim. Śpiewa słynne ballady ukraińskie i rosyjskie, pieśni Bułata Okudżawy oraz pieśni z repertuaru Chóru Aleksandrowa m. in. Modlitwa, Balonik, Matko moja ja wiem, Kalinka, Trojki dwie, Suliko, Katiusza, Bradiaga, Gori gori moja zwiezda i inne....

ballady ros

W dniu 14 października 2020 r., godz. 19.30 odbył się koncert "Nie bój się jutra"

KASIA JIRUSKA (wokalistka i saksofonistka) oraz WOJTEK MICHALSKI (piosenkarz i gitarzysta) – dwie wspaniałe osobowości muzyczne.

Polska piosenka autorska

Muzyka – Wojciech Michalski

Słowa – Agata Szmigrodzka

Aranżacja piosenek – Wojciech Michalski i Katarzyna Jiruska

Nie bój sie jutra Kasia i Wojtek 14.10

W dniu 9 października 2020 roku, odbył się kolejny koncert zespołu DUO JAK Amadeusz.

Był to pogodny, kameralny wieczór z muzyką a przyjemna muzyka pozytywnie wpływa na zdrowie, harmonizuje organizm.

Koncert taki daje przyjemność dla serca i pożytek dla zdrowia. 

Urszula Gniewek - violino, Andrzej Gniewek- violino

duo1

W dniu 2 października 2020 r., odbył się koncert Michała Krzosa „Życie jest piosenką”

Michał Krzosa - autor wierszy i piosenek, uczestnik i laureat przeglądów i konkursów piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. Wykonuje swoje własne utwory opisujące życie i przemijanie, radość miłości i jej stratę, oraz wędrówkę człowieka w zmiennych kolejach losu.Michał Krzosa - autor wierszy i piosenek, uczestnik i laureat przeglądów i konkursów piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. Wykonuje swoje własne utwory opisujące życie i przemijanie, radość miłości i jej stratę, oraz wędrówkę człowieka w zmiennych kolejach losu.Lirycznie i delikatnie, jak i mocno i żywiołowo. W repertuarze znajdują się również zaaranżowane wiersze polskich poetów : J. Tuwima, M. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, K. Wierzyńskiego.

2.10.20 M.Krzos