W dniu 22 stycznia 2015 roku o muzeach wszytskich kontynentów, opowiadał Stanisław Dąbrowski.

Prezentacja multimedialna.

W trakcie wędrówek po świecie, z grupami turystów lub indywidualnie, zdarza mi się odwiedzać lokalne muzea. Na ogółnie ma czasu, lub ochoty, aby zobaczyć "wszystko"...ale zawsze warto dotrzeć do rzeczy unikalnych, które kryją się wśród innych eksponatów. Zawsze interesuje mnie też organizacja pracy muzeów - czy mają parking,ułatwienia dla niepełnosprawnych, toalety, wielojęzyczne informacje itd. Ważną kwestią jest możliwość fotografowania. Podczas prelekcji odwiedzimy muzea w USA, Peru, Argentynie, Chinach...Zapraszamy !!!

DSC03190P8146077Obraz 178

PICT0045PICT8644IMGP6264

Wstęp wolny.

Prelekcja dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.