Rozstrzygnięcie konkursu z cyklu „Znam przyrodę mojego miasta i regionu”

pt.: „Świat owadów”

W dniu 13.11.2021 roku przeprowadzono w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze finał konkursu adresowanego do dzieci i młodzieży.

Rozdanie nagród o godz. 17.00 - 24 listopada 2021r. w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa.

Po wnikliwej analizie i ocenie 249 prac, komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących uczestników konkursu:

Jury przyznało:

w kategorii klas I-III,

I miejsce

Róża Czechowska, klasa I , Zespół Szkół Specjalnych w Domu Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie

II miejsce

Maja Płuciennik, klasa III b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach

Anna Maślak, klasa I, Szkoła Podstawowa im. Gen. W. Sikorskiego w Kostrzycy

III miejsce

Jakub Wachowiak, klasa III b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach

Maria Igielska, klasa II c, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

Wyróżnienie

Szymon Kurek, klasa III b, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

Wyróżnienia dodatkowe:

Oliwia Kopczyńska, klasa II a, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Piechowicach

Julita Jurczyk, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Alicja Jarosławska, klasa I, Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Szklarskiej Porębie

Amelia Juralewicz, klasa III b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Alicja Mamysz, klasa II d, Szkoła Podstawowa nr 2

w kategorii klas IV-VI

I miejsce

Grzegorz Kosiorowski, klasa V p, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

II miejsce

Tymon Butyński, klasa V c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Jakub Turowski, klasa V d, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

III miejsce

Karol Kuryło, klasa V c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Hanna Ożóg, klasa IV b, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

Wyróżnienie

Dominik Marek, klasa V d, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Wyróżnienia dodatkowe:

Filip Wnęk, klasa V c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Amelia Szczepańska, klasa VI c, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Oliwia Wojtasińska, klasa V, Zespół Szkół Specjalnych w Domu Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie

Olivia Franko, klasa VI b, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze

Konstanty Trusewicz, klasa VI p, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

w kategorii klas VII i VIII

I miejsce

Zuzanna Zarzycka, klasa VII a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze

II miejsce

Aleksander Chojnacki, klasa VIII a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

Basia Krempa, klasa VIII a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze

III miejsce

Bartosz Dojs, klasa VII a, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Podgórzynie

Kaja Wontorczyk, klasa VII a, Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze

Wyróżnienie

Joanna Maras, klasa VII b, Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze

Wyróżnienia dodatkowe:

Alicja Piątkowska, klasa VII c, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy

Roksana Kasperska, klasa VIII m, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Kinga Sarnowska, klasa VIII, Zespół Szkół Specjalnych w Domu Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie

Julia Wrzał, klasa VIII m, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Natalia Mikulska, klasa VII m, Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze

Lena Surwiło, klasa VII d, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)