Będzie się działo

Wernisaż wystawy "Fotografie ptaków Wojciecha Milewskiego", 30.04.2019 r., godz. 17.00

W dniu 30 kwietnia 2019 roku w  naszym Muzeum odbył się wernisaż wystawy "Fotografie ptaków Wojciecha Milewskiego", który był okazją do spotkania z artystą.

Wystawa składa się z 25 fotografi ukazujących różne gatunki ptaków.

Wojciech Milewski (ur. w 1936 r.) fotografią zajmuje się od ponad 60 lat, a pasja przerodziła się w zawód. W 1980 roku otrzymał tytuł artysty FIAP (Federacji Fotograficznej przy UNESCO). Od 1982 roku jest mistrzem fotografii. Brał udział w ponad 400 wystawach w kraju i zagranicą. Otrzymał ponad 70 nagród w konkursach w Polsce i innych krajach. Wysta będzie można oglądać do 30 maja br.

milew1milew2milew3milew4milew5

Wstęp bezpłatny