Będzie się działo

Wernisaż wystawy „Do wód! Kresowe uzdrowiska na dawnych kartach pocztowych z kolekcji Tomasza Kuby Kozłowskiego” - 12.06.2019 r., godz. 17.00

W ramach Tygodnia Organizacji Pozarządowych oraz Tygodnia Kultury Lwowskiej i Kresowej zapraszamy na wernisaż wystawy „Do wód! Kresowe uzdrowiska na dawnych kartach pocztowych z kolekcji Tomasza Kuby Kozłowskiego”. Otwarciu towarzyszyć będzie prezentacja multimedialna Tomasza Kuby Kozłowskiego z Domu Spotkań z Historią w Warszawie pt. „Łyk Naftusi. Opowieść o kresowych uzdrowiskach w Niemirowie, Szkle, Lubieniu, Morszynie i Truskawcu”. Wystawę będzie można oglądać do połowy lipca.

Wstęp bezpłatny