Będzie się działo

Wernisaż wystawy "Zwierzęta w twórczości małych artystów" - 1.06.2019 r., godz. 16.00

Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca 2019 roku odbędzie się wernisaż wystawy "Zwierzęta w twórczości małych artystów".

Wystawę zorganizowało Atelier „Pegaz” – Autorska Pracownia Plastyczna Grażyny Gierałtowskiej-Drozd, pod okiem której od kilkudziesięciu lat kształcą się i rozwijają swój talent plastyczny dzieci i młodzież. Na ekspozycji zaprezentowana zostanie twórczość młodszych uczestników zajęć, realizowana w cyklu tematycznym „Zwierzęta”. Będzie można ją oglądać do 11 czerwca.

Wernisaż uświetnią dwa utwory fortepianowe wykonane przez młode artystki ze szkoły muzycznej i działające w Atelier: Ola Stefaniak zagra „Largo” Fryderyka Chopina, a Julia Stefaniak „Arabeskę I”  Claude Debussy.

Na catering zaprasza Uzdrowisko Cieplice.

plakat-1.06-z

Wstęp bezpłatny