Ostatnie wydarzenia

Wernisaż wystawy sztuki współczesnej "Synthesis" Joanny Ratajczak - 10.05.2019 r., godz. 17.00

W dniu 10 maja w naszym Muzeum odbył się wernisaż wystawy "Synthesis" Joanny Ratajczak.

Artystka jest bsolwentką ASP w Poznaniu, uprawia poezję i sztuki plastyczne integrując różne dziedziny dzięki stosowaniu własnych technik i nietypowych materiałów. Rysuje, maluje i rzeźbi poezją, tworząc z niej kompozycje przestrzenne w srebrze lub miedzi, pisze drutem swoją miedzianą tkaninę artystyczną. Jej malarstwo czasami przypomina relief lub płaskorzeźbę, a kompozycje foto-graficzne układają się w oryginalne cykle obrazów.

ratajo1ratajo2ratajo3ratajo4