Ostatnie wydarzenia

Wernisaż wystawy pt. "Kresy w naszej pamięci"

W dniu 18 stycznia 2014 r., miał miejsce wernisaż wystawy pt.: ”Kresy w naszej pamięci”, przygotowanej przez Jeleniogórski Oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich i Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze.

Ekspozycja inauguruje obchody 25-lecia działalności Towarzystwa. W uroczystości wzięli udział: Zygmunt Korzeniewski - Naczelnik Wydziału Dialogu Społecznego Urzędu Miasta Jeleniej Góry, Małgorzata Czajkowska - Prezydent Rotary Club, Marek Gołębiowski - Prezes Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy Radiotechników "Radar" w Jeleniej Górze, prof. Henryk Grandkowski - Rektor Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, Bogdan Helik - Dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, Członkowie Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oraz sympatycy i współpracownicy Towarzystwa.

Spotaknie uświetnił występ chóru, który wykonał wiązankę piosenek lwowskich i kresowych.

alt alt alt

alt alt alt