Get Adobe Flash player

Ostatnie wydarzenia

Rozdanie nagród dla uczestników IV Konkursu plastycznego pt."Znam przyrodę mojego miasta i regionu"

W dniu 27 listopada 2013 roku, w sali konferencyjno-prelekcyjnej Muzeum Przyrodniczego w Jeleniej Górze rozdano nagrody rzeczowe i dyplomy wszystkim przybyłym laureatom konkursu plastycznego pt."Znam przyrodę mojego miasta i regionu", skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów naszego regionu.

Jury przyznało:

 w kategorii klas I-III,

 
 I miejsce
              Nikola Bańka kl. I    Szkoła Podstawowa w Kaczorowie
              Klaudiusz Naplocha klasa IIB, Zespół Szkoły Podstawowej Nr 7 i Gimnazjum Nr 2
              Maria Juszczak kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze
 
 II miejsce
               Weronika Kwaczyńska kl. II, Szkoła Podstawowa w Kopańcu
               Kamil Kiełbowicz-Dobrowolski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
               Jurek Zieliński kl. II C, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze
 
 III miejsce
                Patrycja Nieckula kl. III Szkoła Podstawowa w Miłkowie
                Joanna Krawczyk kl. I Szkoła Podstawowa w Sosnówce
 
 wyróżnienia:
                Wiktoria Wąsik kl. IIc, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze
                    Sylwester Pawlik kl. III, Zespół Szkół Specjalnych w Miłkowie
                Karol Romaniak kl.I, Szkoła Podstawowa w Sosnówce
                Alicja Wowk kl. III, Szkoła Podstawowa w Sosnówce
                Milena Binkowska kl. IIb, Szkoła Podstawowa Nr 6
 
            w kategorii klas IV-VI,
 
 I miejsce
               Ola Kozłowska Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
 
II miejsce
               Adam Zwoliński kl. V b Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jeleniej Górze
               Iza Gnyszka Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jeleniej Górze
 
III miejsce
               Jacek Polkowski kl. IV a, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Jeleniej Górze
                  Adriana Kuczaj kl. VI a, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy
               Natalia Suda kl. VI, Szkoła Podstawowa w Wojcieszycach
 
 wyróżnienia:
               Krzysztof Kołodziej kl. VI , Zespół Szkół Specjalnych w Miłkowie
               Piotr Walerianowicz kl. V a, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze
               Julita Koziarek kl. VI c, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze
               Weronika Wagowska, kl. V b, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze
 
              w kategorii klas gimnazjalnych,
 
I miejsce
              Magdalena Salak kl. I a Publiczne Katolickie Gimnazjum u Św. Pankracego w Jeleniej Górze
              Adrian Kabała kl. III B, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy
 
II miejsce
              Celina Jędrzejewska, Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
 
III miejsce
               Dagmara Jamróz, kl. IIIb, Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim
 
 wyróżnienia:
               Paulina Wielogórska kl.II Gd, Gimnazjum w ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze
               Antonina Olszewska, Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
               Henryk Szatanek kl. III, Zespół Szkół Specjalnych w Miłkowie
 
alt alt
alt
   Konkurs organizowany jest corocznie przez Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze, a cenne nagrody rzeczowe zostały zakupione dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
   Laureatom serdecznie gratulujemy!!!
   Szkoły, domy kultury, ośrodki dydaktyczne, świetlice itp. zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.
   Jego regulamin i zasady uczestnictwa podamy na początku września 2014 roku.
 
Nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać na stronie:
 

 Konkurs dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki  Wodnej we Wrocławiu.

                                                          

Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator

Banerpoziom Kalendarzgóra

 

Baner poziom Kalendarzdół

Jesli znasz już naszą politykę prywatności i stosowania plików cookies w przeciwnym wypadku przeczytaj.