Ostatnie wydarzenia

Wernisaż wystawy "Park Aleksandria w Białej Cerkwi"

W dniu 11 listopada 2013 roku, miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej z cyklu "Przyroda Kresów" pt. "Park Aleksandria w Białej Cerkwi", którą jak co roku fotografowało Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Jeleniej Górze.

Na ekspozycję składa się 30 fotografii pokazujących piekno tego kresowego obiektu.

Licznie przybyłych gości, bioracych tego dnia w Imprezie Patriotycznej przywitali Stanisław Kańczukowski, Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich i Stanisław Firszt, Dyrektor muzeum a jednocześnie Wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Jeleniej Góry, którzy otworzyli ekspozycję.