Get Adobe Flash player

Ostatnie wydarzenia

Rozstrzygniecie Konkursu plastycznego pt.: "Zwierzęta naszych rzek, stawów i jezior"

                                                                                                                                             Jelenia Góra 30.10.2019 r.

   PROTOKÓŁ

Z posiedzenia komisji z dnia 29.10.2019 r., dotyczący rozstrzygnięcia X konkursu plastycznego

z cyklu „Znam przyrodę mojego miasta i regionu”  pt. „Zwierzęta naszych rzek, stawów i jezior”

W skład komisji wchodzą:

1. Przewodniczący – Bożena Gramsz – pracownik Muzeum Przyrodniczego

2. członek Leszek Kośny - pracownik Muzeum Przyrodniczego

3. członek – Aleksandra Nowak-Odelga - pracownik Muzeum Przyrodniczego

Ilość prac, które wpłynęły do 25 października 2019 r.:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Mikołaja Kopernika, ul. PCK 14a, 58-560 Jelenia Góra  - 21
2.
 Szkoła Podstawowa Nr 13, im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Piotra Skargi 19,

    58-500 Jelenia Góra                                                                                            -   8
3. Szkoła Podstawowa Nr 10, im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul Morcinka 31,

    58-500 Jelenia Góra                                                                                            - 36

4. Szkoła Podstawowa nr 11, im. F. Chopina ul. Stanisława Moniuszki 9,

    58-500 Jelenia Góra                                                                                            - 48

5. Szkoła Podstawowa Nr 7, im Adama Mickiewicza, ul. Sudecka 53,

    58-500 Jelenia Góra                                                                                            - 14

6. Zespół Szkół Katolickich u Św. Pankracego, ul Kopernika 1, 58-500 Jelenia Góra      - 12

7. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piechowicach, ul. Szkolna 6, 58-573 Piechowice             - 30

8. Szkoła Podstawowa Nr 2, im Jana Pawła II, ul. Tysiąclecia 28, 58-573 Piechowice     - 13

9. Szkoła Podstawowa , im Orła Białego, ul. Żołnierska 113, 58-562 Podgórzyn            -   4

10. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy,

      ul. Świerczewskiego 160, 58-508 Jelenia Góra                                                     -  4

11. Szkoła Podstawowa, ul Sułkowskiego 1, 58-533 Mysłakowice                                 -  5

12. Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul Kręta 27A, 58-521 Jeżów Sudecki                         -  7

13. Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Józefa Gielniaka, ul. 1-go Maja 72, 58-530 Kowary     - 14

14. Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Staszica 16, 58-530 Kowary                                       - 2

15. Zespół Szkolno-Przedszkolny, im. St. Marusarza, ul Szkolna 95, 58-535 Miłków        - 30

16. Zespół Szkół Specjalnych w DPS „Junior” , Miłków 165, 58-535 Miłków                     - 3

17. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubaniu, ul. Kopernika 15, 59-800                                 - 16                        

                                                                                                                          

                                                                                                               RAZEM:     267

Jury przyznało:

w kategorii klas I-III

             I miejsce

                        Helena Trybuchowska-Łysik, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze

                                                                       kl. 1c

           II miejsce      

                        Diana Dąbrowska, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubaniu, kl. 3b                 

                        Michał Zdański-Siuta, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piechowicach, kl. 2

           III miejsce      

                        Maja Masternak, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze, kl. 1c
                        Anastazja Grondecka, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jeleniej Górze, kl. 1a

           Wyróżnienie

                        Alicja Szlachetka, Szkoła Podstawowa Nr 10, kl. 1b

           

             w kategorii klas IV-VI

           I miejsce

                        Amelia Dziedzińska, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. 6p

            II miejsce      

                        Artur Niklewicz, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. 6k

                        Marcel Dziewanowski, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jeleniej Górze, kl. 6b

           III miejsce      

Maja Domagała , Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jeleniej Górze, kl. 6a       

Zofia Wojciechowska, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. 4a

           Wyróżnienie
                        
Kinga Naciskała, Zespół Szkół Katolickich u Św. Pankracego

                                                   w Jeleniej Górze, kl. VI

                                   

w kategorii klas VII – VIII

             I miejsce
                        
Emilia Mikulska, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. 7d       

           II miejsce

                        Anna Zinovieva, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jeleniej Górze, kl. 7a
                        Karina Dudzińska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kowarach, kl. 7

            III miejsce

Wiktoria Janikowska, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. 7a
Kacper Gogojewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim, 
                                 kl. 7

           Wyróżnienie

                        Karol Chmielowski, Zespół Szkół Specjalnych w DPS „Junior” w Miłkowie,

                                                        kl. 8

Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator

Banerpoziom Kalendarzgóra

 

Baner poziom Kalendarzdół

Jesli znasz już naszą politykę prywatności i stosowania plików cookies w przeciwnym wypadku przeczytaj.