Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pt.: ,,Królestwo grzybów''

Ilość prac, które wpłynęły do 20 października 2018 r.:

1. Szkoła Podstawowa nr 11 im. F. Chopina ul. Stanisława Moniuszki 9, 58-500 Jelenia Góra        65
2.
Szkoła Podstawowa w Kostrzycy ul. Jeleniogórska 37, 58-533 Mysłakowice                              11
3. Szkoła Podstawowa w Podgórzynie ul. Żołnierska 113, 58-562 Podgórzyn                                  13
4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Michała Gałki PCK 14a, 58-560 Jelenia Góra                                 12
5. Szkoła Podstawowa Nr 1 ul.1 Maja 32, 58-580 Szklarska Poręba                                                 12
6. Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. 11 Listopada 2, 58-580 Szklarska Poręba                                        10
7. Szkoła Podstawowa Jeżów Sudecki ul. Kręta 27 A, 58-521 Jeżów Sudecki                                 38
8. Szkoła Podstawowa ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie                                                21
9. Szkoła Podstawowa w Czernicy
Czernica 125                                                                                7
10. Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Armii Krajowej 8, 58-500 Jelenia Góra                                          5
11. Szkoła Podstawowa w Sosnówce ul. , Strażacka 7, 58-564 Sosnówka                                        42
12. Szkoła Podstawowa w Starej Kamienicy, Stara Kamienica 70                                                      1
13. Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy, ul. Kruszwicka 3, 58-500 Jelenia Góra                  1
14. Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie ul. Kościelna 5, 58-508 Siedlęcin                                           6
15. Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Piotra Skargi 19, 58-500 Jelenia Góra                                          9
16. Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Paderewskiego 13, 58-506 Jelenia Góra                                        47
17. Szkoła Podstawowa w Miłkowie, 95, Miłków 58-535, 58-535                                                   24
18. Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach ul. Sułkowskiego 1, 58-533 Mysłakowice                    10
19. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kowarach, ul. 1 Maja 72                                                                 11
20. Szkoła Podstawowa w Kopańcu,
Kopaniec 78, 58-512 Kopaniec                                                 3
21. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jeleniej Górze, ul. Sudecka 53, 58-500 Jelenia Góra                      14
22. Gimnazjum przy ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze ul. Kochanowskiego 18, 58-588 Jelenia Góra       5
23. Szkoła Podstawowa w Wojcieszycach ul. Szkolna 2, 58-560 Jelenia Góra                                 22
24. Szkoła podstawowa w Ściegnach Ściegny 110a, 58-535 Miłków                                                  4

                                                                                                 RAZEM:     393

Jury przyznało:

w kategorii klas I-III,

             I miejsce

                        Dobrawa Kudlewska Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze kl. II  

           II miejsce      

                        -Wiktoria Marek Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. I                                  
                        -Magdalena Rainda Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. I

           III miejsce      

                        -Natan Lefondeur Szkoła Podstawowa w Miłkowie kl. II
                        -Mikołaj Pawłowicz, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl.I

           Wyróżnienie

                        Kornelia Sidorowska Szkoła Podstawowa w Sosnówce kl. III

           

             w kategorii klas IV-VI,

           I miejsce

                        Artur Niklewicz Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. V

            II miejsce      

                        -Emilia Mikulska Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. VI

                        -Lila Moskal Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. VI

           III miejsce      

-Jakub Pieńkowski , Szkoła Podstawowa Nr 3, w Jeleniej Górze, kl. V                
-Kinga Sarnowska kl. V Szkoła Podstawowa – Zespół Szkół Specjalnych w DPS ,,JUNIOR’’ w Miłkowie

           Wyróżnienie
                       
Hanna Janicka Szkoła Podstawowa Nr 8 w Jeleniej Górze, kl. VI

                       

                       

w kategorii klas VII, VIII i gimnazjalnych,

             I miejsce
                       
Alicja Tarnowska, Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach kl. III gimnazjum       

           II miejsce

                        -Weronika Kwaczyńska, Szkoła Podstawowa w Starej Kamienicy, kl. VII
                        -Kaja Wiśniewska, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jeleniej Górze, kl. VII c

            III miejsce

-Jakub Warszycki, Szkoła Podstawowa – Zespół Szkół Specjalnych w DPS ,,Junior’’ w Miłkowie, kl. VII
-Oliwia Zarzycka, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Jeleniej Górze,
kl. III gimnazjum

           Wyróżnienie

                        Martyna Guzik Szkoła Podstawowa w Mysłakowicach, kl. III gimnazjum

FaLang translation system by Faboba

Jesli znasz już naszą politykę prywatności i stosowania plików cookies w przeciwnym wypadku przeczytaj.