Muzeum Przyrodnicze

Wt-Pt        Nd

V-IX       9-17.00   9-16.00

X-IV       9-15.00   9-15.00

Kasa nieczynna na godzinę przed zamknięciem Muzeum.

W sobotę wstęp bezpłatny

Oprowadzanie z przewodnikiem:
- koszt 30 zł
- wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym (ola@muzeum-cieplice.pl)
- przewodnik oprowadza we wtorki, środy i piątki od godziny 9.00 ( w okresie V-IX od 10.00), a w czwartki od godziny 11.30 (w VII i VIII od 10.00)
- w soboty, niedziele i święta nie ma możliwości zwiedzania z przewodnikiem

Wstęp wolny:

dzieci do lat 4, kombatanci wojenni i muzealnicy (po okazaniu legitymacji)

Miesiące Wt-Pt Sob-Nd Pon.

V-IX

zamknięte

X-IV

zamknięte

Kasa nieczynna na godzinę przed zamknięciem Muzeum.

NATURAM SI SEQUEMUR DUCEM

NUNQUAM ABERRABIMUS

Jeśli przewodnikiem naszym będzie natura,

nigdy nie zbłądzimy

Start

"SZEHEREZADA" - POKAZ TAŃCA ORIENTALNEGO I FLAMENCO w wykonaniu zespołu HAYAT połączony z pieśniami w wykonaniu ELWIRY KOZAK - 1.04.2019 r., godz. 19.30

Bajecznie kolorowe, pełne tańca i śpiewu widowisko. Taniec orientalny (popularnie zwany tańcem brzucha) oraz ogniste flamenco zapewniają  moc niezapomnianych wrażeń, a piosenki śpiewane przez Elwirę Kozak dopełniają ucztę od strony wokalnej.

Agata Szmigrodzka od ponad 10 lat uczy w Jeleniej Górze tańca orientalnego i flamenco. Część uczestników jej zajęć przychodzi i odchodzi, jak to w szkole tańca. Ale część – zostaje i przez lata doskonali warsztat taneczny po to, by tworzyć zespół HAYAT. Z tym właśnie zespołem, założonym w 2007 roku, mimo zmieniającego się składu, wciąż występuje Agata Szmigrodzka. Przez dekadę została przygotowana i zaprezentowana niezliczona ilość widowisk i pokazów, tancerki HAYATU występowały na wielu scenach polskich i zagranicznych, a stworzone przez A. Szmigrodzką choreografie wykonuje kolejne już pokolenie tancerek.

Pokaz uświetniła Elwira Kozak, utalentowana jeleniogórska wokalistka, która zaśpiewała nieśmiertelne przeboje wielu pokoleń.

Szmigrodzka 1.04